Customer Support Consultant

Hradec Králové, 50006, Czech Republic

Do týmu Zákaznické podpory hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Customer Support Consultant AJ.
Jsme v každodenním kontaktu s našimi zákazníky po celém světě, proto hledáme jazykově vybaveného člověka (angličtina je u nás samozřejmostí). Společně se špičkovými aplikacemi jim poskytujeme i výjimečnou technickou podporu pro implementovaná softwarová řešení.

Pozici obsazujeme pro pracoviště v Hradci Králové.

Náplň práce:

  • poskytování technické podpory koncovým zákazníkům i kolegům z obchodních poboček
  • analýza, pochopení a ověření reportovaných incidentů/požadavků
  • návrh technického řešení, zpracování podkladů pro vývojový tým k následné implementaci oprav
  • koordinace kroků, které vedou k rychlému vyřešení a spokojenosti zákazníků
  • každodenní komunikace v cizím jazyce psanou i mluvenou formou (helpdesk system, skype, telefon,  email, nástroje vzdálené správy aplikací)

Požadavky:

  • zkušenosti s jednáním se zákazníky
  • výborné komunikační dovednosti
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2/C1)
  • velkou výhodou široká znalost informačních technologií (operační systémy, databáze, web technologie, sítě, bezpečnost, ...)
  • samostatnost, umění prioritizace
  • chtít a umět se učit nové věci