IT Trainer

IT Trainer

Hradec Králové, 50006, Czech Republic

Trenéři z oddělení Training Center disponují nejobsáhlejšími znalostmi Quadient produktů, které předávají dál našim zákazníkům a zaměstnancům formou klasických školení a e-learningových kurzů.

Náplň práce:

  • Služební cesty po celém světě
  • Poskytování školení pro zákazníky a Quadient zaměstnance
  • Práce s moderními technologiemi
  • Tvorba e-learningových kurzů na Quadient software
  • Úzká spolupráce s vývojovými týmy na tvorbě aplikací
  • Instalace a správa demonstračních řešení
  • Tvorba a oprava certifikačních řešení

Požadavky:

  • Praxe v IT oblasti min. 3 roky
  • Znalost základů programování
  • Výborná znalost anglického jazyka (B2/C1)
  • Všeobecná znalost informačních technologií (databáze, operační systémy, algoritmizace, základní znalost aplikačních serverů a bezpečnosti)
  • Nadšení pro nové technologie
  • Skvělé prezentační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost a ochota cestovat
  • Zkušenosti s tvorbou e-learningových kurzů výhodou
  • Znalost němčiny nebo španělštiny výhodou