Software Consultant

Hradec Králové, 50006, Czech Republic

Softwarový konzultant úzce spolupracuje s obchodními pobočkami Quadientu a se zákazníky po celém světě (nejčastěji Severní Amerika a Evropa). Podílí se na plánování, implementaci, testování a dokumentaci navrženého řešení, poskytuje podporu uživatelů a jejich zaškolení.

Díky svým expertním znalostem Quadient produktů poskytuje našim zákazníkům poradenství v oblasti Customer Communication Managementu za účelem dosažení jejich obchodních cílů.

Náplň práce:

  • Analýza požadavků zákazníka
  • Funkční a technická specifikace
  • Implementace, konfigurace a integrace aplikací Quadient a produktů třetích stran
  • Testování a dokumentace dodaného řešení
  • Podpora koncových uživatelů, zaškolení a předání projektu zákazníkovi
  • Technické vedení projektů
  • Služební cesty v rozsahu několika dní až měsíců
  • Komunikace se zákazníky a kolegy z lokálních poboček (převážně v angličtině)

Požadavky:

  • Všeobecná znalost informačních technologií (databáze, operační systémy, algoritmizace, základní znalost aplikačních serverů a bezpečnosti)
  • Praxe v IT oblasti (i účast na přesvědčivém školním projetu)
  • Zájem o nové technologie a osobní rozvoj
  • Flexibilita a ochota cestovat do zahraničí i na delší časové úseky
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (minimální úroveň B2)
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost